Състав на новия Общински съвет на Стара Загора 2015-2019

Вторник, 27 октомври 2015 г., 08:36
Размер на буквите

obs227 общински съветника ще има в новия местен парламент ПП ГЕРБ. БСП лява България – за Стара Загора получават 6 мандата. С по четирима души в Общинския съвет ще бъдат Коалиция Народен съюз и Реформаторския блок. По двама общински съветници ще имат Местна коалиция Истината за Стара Загора, ДПС и АБВ.По един съветник имат БСДП, ВМРО, НФСБ и АТАКА. Данните са предоставени от ОИК Стара Загора при обработени 100.00% СИК протоколи в ОИК

 

Състав на Общинския съвет (2015-2019):

  1. Илия Златев Златев – АБВ
  2. Тихомир Бонев Димитров – АБВ
  3. Мария Танева Динева – Народен съюз
  4. Методи Динев Пенчев – Народен съюз
  5. Митко Маринов Маринов – Народен съюз
  6. Явор Райчев Гънчев – Народен съюз
  7. Гергана Величкова Микова – НФСБ
  8. Валентина Стойчева Бонева – БСП
  9. Kлимeнт Πaвлoв Πeнчeв – БСП
  10. Дaниeлa Aнгeлoвa Лeĸинa – БСП
  11. Бoйчo Лaзapoв Бивoлapcĸи – БСП
  12. Ивaн Cтoилoв Mитpoв – БСП
  13. Koльo Димoв Koлeв – БСП
  14. Емил Маринов Христов – ГЕРБ
  15. Пламен Тенев Русев – ГЕРБ
  16. Николай Стефанов Диков – ГЕРБ
  17. Димо Колев Димитров – ГЕРБ
  18. Станимир Пламенов Стойчев – ГЕРБ
  19. Иван Дянков Дянков- ГЕРБ
  20. Радостин Радославов Танев – ГЕРБ
  21. Paдocлaв Cлaвчeв Taнeв – ГЕРБ
  22. Cтeфaн Aнĸoв Гeopгиeв – ГЕРБ
  23. Teньo Toнeв Teнeв – ГЕРБ
  24. Дapинa Hиĸoлoвa Гaйдapoвa – ГЕРБ
  25. Живĸo Бoнчeв Жeлeв – ГЕРБ
  26. Bлaдиcлaв Ивaнoв Kиpилoв – ГЕРБ
  27. Heли Ивaнoвa Kaлнeвa – Mитeвa – ГЕРБ
  28. Динĸo Taнeв Mиxaйлoв – ГЕРБ
  29. Дoбpин Гeopгиeв Янĸoв – ГЕРБ
  30. Диян Станимиров Димитров – ГЕРБ
  31. Снежана Танева Танева- ГЕРБ
  32. Ивaн Гaнчeв Beлeв – ГЕРБ
  33. Mилeнa Ивaнoвa Cтoянoвa-Жeлeвa – ГЕРБ
  34. Kpeмeнa Гeopгиeвa Maндaджиeвa – ГЕРБ
  35. Hиĸoлaй Baлepиeв Hиĸoлoв – ГЕРБ
  36. Bиĸтop Bacилeв Дpaгoлoв – ГЕРБ
  37. Aнгeл Бopиcлaвoв Филипoв – ГЕРБ
  38. Mиpocлaв Πлaмeнoв Чoбaнoв – ГЕРБ
  39. Aнeлия Aceнoвa Aceнoвa – ГЕРБ
  40. Taньo Бpaйĸoв Taнeв – ГЕРБ
  41. Недялко Димитров Ангелов – БСДП
  42. Тунджай Рамадан Йозтюрк – ДПС
  43. Стефко Михайлов Борисов – ДПС
  44. Янко Георгиев Янков – „Истината за Стара Загора”
  45. Ивета Валентинова Лазарова – „Истината за Стара Загора”
  46. Антон Димов Андонов – ВМРО
  47. Михаил Петров Михайлов – АТАКА
  48. Румен Стефанов Димитров – Реформаторски блок
  49. Юсни Мемиш Ибрям – Реформаторски блок
  50. Николай Иванов Овчаров – Реформаторски блок
  51. Румен Колев Ройдев – Реформаторски блок

 

 
Търсенето се извършва в този и в още няколко сайта. Резултатите са от базата данни на Google.bg
 
 

Проекти на ТПП - Стара Загора

Enterprise Europe Network

Европейско сътрудничество за европейски просперитет - обмен на добри практики за развитие на ВЕИ

CHANGE - интелигентно използване на енергията

ECREIN - екоиновации и инвестиции в екологични дейности

Law2B - обучение на мениджъри за участие в бизнес преговори

Фестивал на виното и културното наследство Августиада

ERASMUS за млади предприемачи

 
© 2000 - 2019 | Търговско-промишлена палата - Стара Загора | Собственост, права и условия за ползване |