Листа на партиите заедно с техните кандитати за кметове и общиснски съветници

Четвъртък, 24 септември 2015 г., 16:02
Размер на буквите

izbiratelna urnaЛиста на партиите заедно с техните кандитати за кметове и общиснски съветници. Поредните номера на на партиите, коалициите, местните коалиции и независимите кандидати от ОИК в бюлетините за гласуване за общински съветници и за кметове на 25 октомври 2015 г. са определени чрез жребий на 23.09.2015г., в Общинска избирателна комисия Стара Загора. Въз основа на жребия ОИК Стара Загора публикува решение № 142 от 23.09.2015г




 №1 ПП РАДИКАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ В БЪЛГАРИЯ

Кандидат за общински съветник

1. Антоанета Василева Димитрова

 

№2 ПП ГЛАС НАРОДЕН

Кандидати за общински съветници

1. Павлин  Васков Желев
2. Цветослав Иванов Стоянов
3.Диана  Ангелова Пантелеева

 

№3 Добри Ганчев Добрев, кандидат за кмет на село Калояновец

 

№4 Грозданка Тонева Димова, кандидат за кмет на село Маджерито

 

№5 АБВ

Кандидат за кмет на община Стара Загора-Илия  Златев Златев

Кандидати за общински съветници
1.    Илия  Златев Златев
2.    Тихомир Бонев Димитров
3.    Ивилина Димитрова Станева
4.    Живко Иванов Желязков
5.    Светлозар Кънчев Димов
6.    Фани Иванова Михайлова
7.    Малина Михнева Люцканова
8.    Мирена Владимиорова Тонева
9.    Милен Пасков Вълканов
10. Диан Тодоров  Канъков
11. Евгени Латев Гинев
12. Стоянка Иванова Костадинова
13. Валя Петрова Комилева
14. Владислав Иванов Иванов
15. Нела Петкова Стоева
16. Емил Светославов Стоименов
17. Магдалена Георгиева Генова
18. Радомир  Стоянов  Иванов
19. Таня Пенева Караминкова
20. Богомила Николаева Димова
21. Андриан Стефанов Маринов
22. Ивелин Руменов Станилов
23. Нено  Стоянов  Братоев
24. Камен Данчев Йорданов
25. Елена Тодорова Нейкова
26. Мария  Симеонова Герговска- Жекова
27. Добромира Тотева Панева
28. Иван Любомиров Радев
29. Антония Минчева Петрова
30. Гинчо Петров Гинчев
31. Петя Тодорова Михайлова
32. Анелия Богданова Генова
33. Георги Георгиев Русев
34. Ангел Георгиев  Гюзлев
35. Румяна Георгиева Станкова
36. Румен Сашев Данчев
37. Иванка Георгиева Трайкова
38. Любомир Владимиров Пеев
39. Панайот  Динев Донев
40. Пламен Славчев Петров 
41. Даниела Димитрова Николова
42. Николой Димитров  Арабаджиев
43. Коста Колев Кунев
44. Кирил Марков Иванов
45. Николай Петров Колев
46. Сивчо Динев Сивов
47. Гинка Димитрова Колева
48. Иван Янков Иванов
49. Елена Генова Христова
50. Грозьо Петров Маринов
51. Петко Балев Петков

Кандидати за кметове на кметства 

1.    Гинка Димитрова Колева – кандидат за кмет на кметство с. Могила
2.    Иван Янков Иванов – кандидат за кмет на кметство  с. Загоре;
3.    Елена Генова Христова – кандидат за кмет на кметство с.Михайлово;
4.    Грозьо Петров Маринов – кандидат за кмет на кметство с.Горно Ботево;
5.    Петко Балев Петков – кандидат за кмет на кметство с. Преславен;

 

№6 Kоалиция НАРОДЕН СЪЮЗ

Кандидати за общински съветници  

1. Мария Танева Динева
2. Николай Петров Колев
3. Валентин Иванов Димитров
4. Красимира Колева Чахова
5. Силвия Венеславова Велева
6. Методи Динев Пенчев
7. Бойко Димов Байчев
8. Снежана Георгиева Петрова-Стоянова
9. Георги Николов Попниколов
10. Кирил Петков Георгиев
11. Жулиета Кунева Боюклиева
12. Зарко Иванов Шишманов
13. Петър Атанасов Гицов
14. Светлин  Стоянов Стойчев
15. Явор Райчев Гънчев
16. Христо Иванов Донев
17. Снежана Бонева Тодорова
18. Стоянка Пеева Димова
19. Иван Трифонов Иванов
20. Кръстина  Тончева Тончева
21. Теодор  Венеславов Димов
22. Начо Иванов Янакиев
23. Станимир Златев Халков
24. Николай Ганчев Начев
25. Божидар  Ненов Ненов
26. Митко Маринов Маринов
27. Мариана Стоилова Стоилова
28. Божидар Димов Божилов
29. Константин Николаев Стоянов
30. Антоанета  Василева Иванова
31. Руслана Маринова Костова
32. Тихомир Ангелов Вътев
33. Добри Добрев Добрев
34. Иво Йорданов Петров
35. Християн  Христов  Смолев
36. Славомира Миткова Димитрова
37. Вълко Георгиев Данаилов
38. Николай Кирилов Тодоров
39. Силвана Иванова Дюлгерова
40. Йордан Станков Георгиев
41. Деляна Недялкова Иванова
42. Боряна Миткова Славова
43. Тодор Георгиев Пасев
44. Николай Ангелов Димитров
45. Костадин Тодоров Бояджиев
46. Наталия Василева Димитрова
47.Петър Тонев Вълев
48. Теменужка Георгиева Андреева
49. Траян Денев Троев
50. Николай Георгиев Ангелов
51. Христо Андреев Асенов

Кандидати за кметове на квества

1. Марияна Симеонова Василева – за с.Братя Кунчеви
2. Иванка Дечева Иванова – за с.Сулица
3. Генчо Русев Димитров – за с.Горно Ботево
4. Ангел Руменов Демирев – за с.Дълбоки
5. Красимира Тодорова Георгиева – за с.Кирилово
6. Димитър  Жеков Димитров  – за с.Загоре
7. Иван Стоянов Иванов – за с.Козаревец
8. Недялко Димитров Илиев – за с.Калитиново
9. Димитър Христов Пандазиев – за с.Богомилово
10. Борислав Стефанов Желев  – за с.Памукчии
11. Йордан Асенов Велев – за с.Хан Аспарухово

 

№ 7 НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ  ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ 

Кандидат за кмет на община Стара Загора- Гергана Величкова Микова

Кандидати за общински съветници

1. Гергана Величква Микова
2. Пламен Енчев Енев
3. Надя Димитрова Христова
4. Ива Веселинова Моллова
5. Благомир Иванов Славов
6. Атанас Тодоров Атанасов
7. Генчо Танев Иванов
8. Христина Иванова Куртева
9. Банко Банков Банков
10. Яница Спасова Дюлгерова
11. Кристина Георгиева Ангелова
12. Поля Иля Станчева
13. Валентин Тенев Вълев
14. Ангел Николов Бакалов
15. Недялко Колев Петков
16. Йовка Тенева Гьокова
17. Евгени Иванов Бинев
18. Йорданка Димитрова Петкова

 Кандидати за кметове на населени места в общината

1.    Недялко Колев Петков – кандидат за кмет на с. Горно Ботево;
2.    Ангел Николов Бакалов – кандидат за кмет на с. Ракитница;
3.    Валентин Тенев Вълев – кандидат за кмет на с. Змейово;
4.    Йовка Тенева Гьокова – кандидат за кмет на с. Стрелец

 

№ 8 ПП Обединение на българските националисти ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ

Кандидати за общински съветници  

1. Тихомир Бонев Касалов
2. Красимир Маринов Димитров
3. Панайот  Атанасов Милев
4. Атанас  Дянков Мотовилков

 

№9 Местна коалиция  БСП лява България – за Стара Загора

Кнадидат за кмет-Стефан Петров Шишков

Кандидати за общински съветници

1. Валентина Стойчева  Бонева
2. Стефан Петров  Шишков
3. Борис Стефанов Боричев
4. Илка Иванова Петкова
5. Мариана Недялкова Пенчева-Абединова
6. Мариус Иванов Кирков
7. Делян Желев Маджаров
8. Петър Филипов Влахов
9. Даниела Ангелова Лекина
10. Константин Колев Тодоров
11. Керка Динева Николова
12. Иван Евгениев Петров
13. Николай Стефанов Атанасов
14. Ивайло Начев Иванов
15. Михаил Минчев Минчев
16. Сашко Иванов Лозанов
17. Георги Петков Георгиев
18. Бойчо Лазаров Биволарски
19. Диляна Иванова Начкова
20. Иван Стоянов  Върляков
21. Галина Куманова  Господинова
22. Диана Сивенова Михалева
23. Климент Павлов Пенчев
24. Стефан Ганчев Кехайов
25. Иван Стоилов Митров
26. Бояна Бориславова Буюклиева
27. Диан Петров  Енчев
28. Кольо Димов Колев
29. Мариян Михайлов Тодоров
30. Петър Стоянов  Шишков
31. Донка Маринова Черковска
32. Ивайло Илиев Донев
33. Димо Димиев Цонев
34. Господин Стаев Николова
35. Ангел Събов Будаков
36. Станимир Валентинов Петров
37. Станислав Кънчев Стойнов
38. Алексина Стоянова Тишева
39. Койо Славов Коев
40. Мирослав Атанасов Атанасов
41. Светослав Филипов Влахов
42. Ивелин Стойчев Запрянов
43. Светослав Маринов Петров
44. Лазар Събев Будаков
45. Иван Тотев Маджаров
46. Таньо Енчев Коралов
47. Георги Минчев Георгиев
48. Мирослав Вълканов Георгиев
49. Делян Руменов Делчев
50. Юлиан Славчев Кръстев
51. Ива Минева Иванова

Кандидати за кметове на населени места

1. Мария Желева Желева – за с.Арнаултито;
2. Снежана Георгиева Иванова – за с. Братя Кунчеви;
3. Иванчо Георгиев Меразчиев –  за с.Горно Ботево;
4. Димка Тончева Димитрова – за с. Дълбоки;
5. Кольо Стоянов Динев – за с. Загоре;
6. Руси Тодоров Русев - за с. Змейово;
7. Димитрина Радкова Димитрова  – за с. Козаревец;
8. Янко Стефанов Янков – за с. Колена;
9. Татяна Жекова Димитрова – за с. Ловец;
10. Мариан Господинов Тенев – за с. Маджерито;
11. Таньо Димитров Танев – за с. Малко Кадиево;
12. Ганчо Петров Димов – за с. Михайлово;
13. Радка Иванова Иванова – за с. Могила;
14. Нанка Минева Бонева – за с. Оряховица;
15. Желка Енева Маринова – за с. Памукчии;
16. Грозьо Минчев Грозев – за с. Петрово;
17. Желязко Великов Добрев – за с. Подслон;
18. Христо Петков Христов – за с. Пшеничево;
19. Тихомир Василев Станков – за с. Ракитница;
20. Цанка Цанева Гайдарова – за с. Стрелец;
21. Ранчо Борисов Ранчев – за с. Сулица;
22. Албена Албенова Динева – за с. Християново;
23 Стефка Николова Иванова – за с. Яворово;

 

№10 ПП ГЕРБ

Кандидат за кмет на община Стара Загора-Живко Веселинов Тодоров

Кандидати за общински съветници

1. Емил Маринов Христов
2. Николай Стефанов Диков
3. Милена Иванова Стоянова-Желева
4. Радостин Радославов Танев
5. Дарина Николова Гайдарова
6. Радослав Славчев Танев
7. Нели Иванова Калнева- Митева
8. Диян Станимиров Димитров
9. Таньо Брайков Танев
10. Пламен Тенев Русев
11. Петя Христова  Копанова
12. Иван Ганчев Велев
13. Кремена Георгиева Мандаджиева
14. Даниел Георгиев Вълчев
15. Стефан Анков Георгиев
16. Христо Пенчев Бонев
17. Николай Валериев Николов
18. Светлана Стойнова Иванова
19. Ангел Бориславов Филипов
20. Христо Тенев Недялков
21. Румяна Лалева Присадашка
22. Петко Недялков Петков
23. Иван Дянков Дянков
24. Гочо Янчев Карагьозов
25. Мариян Георгиев Димитров
26. Нина Ганчева Желязкова
27. Таня Илиева Перчемлиева
28. Живко Бончев Желев
29. Мима Малчева Георгиева
30. Владислав Иванов Кирилов
31. Мирослав Пламенов Чобанов
32. Станимир Пламенов Стойчев
33. Динко Танев Михайлов
34. Станислав Иванов Стоянов
35. Иван Мирчев Райнов
36. Снежана Танева Танева
37. Димо Колев Димитров
38. Златко Стайков Танев
39. Десислава Иванова Нанева
40. Васил Константинов Костов
41. Желязко Драгомиров Атанасов
42. Теньо Тонев Тенев
43. Димо Пенев Димитров
44. Красимира Георгиева Кънева
45. Петър Магдаленов Симеонов
46. Добрин Георгиев Янков
47. Янислав Георгиев Димитров
48. Ивелин Кирилов Митрев
49. Анелия Асенова Асенова
50. Виктор Василев Драголов
51. Бонка Емилова  Петкова

Кандидати за кметове на населени места

1. Мария Нейкова Стойнова – за с. Арнаутито
2. Петър Василев Коев – за с. Богомилово
3. Петър Койчев Койчев – за с. Борилово
4. Георги Петков Георгиев – за с. Братя Кунчеви
5. Иванка Петкова Иванова – за с. Бъдеще
6. Петко Стоянов Петков – за с. Горно Ботево
7. Бальо Димов Иванов – за с. Дълбоки
8. Мончо Вълчев Монев – за с. Загоре
9. Анна Руменова Мадарджиева-Караиванова – за с. Змейово
10 .Димитринка Иванова Иванова – за с. Калитиново
11. Танка Ганева Нейкова – за с. Калояновец
12. Станимира Калинова Маринова – за с. Кирилово
13. Ганчо Колев Иванов – за с.Козаревец
14. Димитър Ангелов Терзиев – за с. Колена
15. Славка Генова Николова – за с. Ловец
16. Дончо Банов Брайков – за с. Малка Верея
17. Теньо Динев Тенев – за с. Малко Кадиево
18. Екатерина Андреева Андреева – за с. Михайлово
19. Минчо Манев Василев – за с. Могила
20. Атанас Проданов Вапцаров – за с. Оряховица
21. Георги Атанасов Празов – за с. Памукчии
22. Николинка Дечкова Дечева – за с. Петрово
23. Недко Антонов Леонардов – за с. Плоска Могила
24. Мария Димитрова Кънчева – за с. Подслон
25. Митьо Митев Митев – за с. Преславен
26. Елена Енчева Костадинова – за с. Пшеничево
27. Матей Генчев Господинов – за с. Ракитница
28. Атанасия Димитрис Иванова – за с. Самуилово
29. Станчо Желев Станев – за с. Старозагорски минерални бани
30. Димитър Тенев Димитров – за с. Стрелец
31. Радка Минева Пецева – за с. Сулица
32. Петър Петков Петров – за с. Хан Аспарухово
33. Димка Колева Минчева – за с. Християново
34. Радка Цветкова Желева – за  с. Хрищени
35. Райчо Димитров Стоев – за с. Яворово

 

№11 ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ  

Кандидати за общински съветници 

1..Илиян Илиев Илиев
2. Йордан Маринов Йорданов
3.Венелин Стефанов Кръстев
4. Донка Петрова Йотова
5. Ангел Атанасов Димитров
6. Ивайло Стойчев Георгиев
7. Кремена Миткова Карауланова
8. Даниел Георгиев Стефанов
9. Пламен Неделчев Стойнов
10 Галин Георгиев Стефанов

 

№12 Съби Иванов Димов, кандидат за кмет на село Еленино

 

№13 Партия Българска Социалдемокрация

1. Кандидати за общински съветници
2. Митко Тодоров Динев
3. Дончо Неделчев Дончев
4. Галя Димитрова Александрова
5. Ангел Демирев Дингилов
6. Данчо Маринов Йорданов
7. Емил Николов Личев
8. Диана Желязкова Колева
9. Росица Димитрова Джамбазова

 

№14 Движение Напред България

Кандидати за общински съветници

1. Емануил Иванов Манев
2. Ганчо Велков Иванов
3.Минка Иванова Стоименова
4. Стефан Дечев Попов
5. Антоанета Петрова Иванова
6. Павлина Недялкова Стоянова
7. Бистра Тончева Стайкова
8. Милена Спасова Динева
9. Гергана Иванова Панайотова
10. Татяна  Тенчева Минчева
11. Гергана Стамова Георгиева
12. Костадин Иванов Грозев
13. Тодор Стоянов Тодоров
14. Дончо Желев Дончев

Кандидати за кметове на кметства

1. Иван Иванов Георгиев – за с.Калитиново
2. Асен Йорданов Маринов – за с.Братя Кунчеви

 

№ 15 Партия Български Демократичен Център - БДЦ

Кандидати за общински съветници 

1. Владимир Кънев Костов
2. Стоян Димитров Зайков
3. Светослав Иванов Славов
4. Елена Христова Добрева
5. Велко Кирилов Митов
6. Иван Радев Тодоров
7. Живко Господинов Рашев
8. Антон Иванов Тунев
9. Красимира Димитрова Караиванова-Кирилова
10. Динко Христозов Господинов

 

№16  ПП Българска социалдемократическа партия

Кандидат за кмет на община Стара Загора-Неделчо Русев Неделчев 

Кандидати за общински съветници

1. Недялко Димитров Ангелов
2. Анелия Йорданова Василева
3. Неделчо Русев Неделчев
4. Стоянка Кръстанова Василева
5. Стефан Стоянов Евтимов
6. Даниела Янчева Каравичева
7. Николай Тодоров Колев
8. Сотир Бойчев Евтимов
9. Татяна Георгиева Георгиева
10 .Анастасия Василева Аначкова
11. Румен Стоянов Бекяров
12. Мария Стоянова Кръстанова-Брак
13. Благой Петров Димитров
14. Миглена Василева Бошнакова
15. Георги Нейков Геренов
16. Пламена Недялкова Димитрова
17. Росен Тилев Илиев
18. Станислава Тинкова Василева
19. Стефан Георгиев Матев
20. Ева Константинова Данова
21. Станимир Лазаров Генчев
22. Живка Александрова Бинева
23. Стоян Динев Данев
24. Мариета Атанасова Минчева
25. Петър Митев Енев
26. Елена Недкова Колева
27. Слави Петров Славов
28. Митьо Димов Митев

Кандидати за кметове на кметства

1.    Слави Петров Славов - за с. Братя Кунчеви;
2.    Петър Митков Енев – за с. Загоре;
3.    Елена Недкова Колева – за с. Маджерито;
4.    Митьо Димов Митев – за с. Еленино

 

№17 Петър Иванов Желязков, кандидат за независим общински съветник

 

№18 ПП Движение Демократично Действие – Д3

Кандидат за кмет на община Стара Загора-Запрян Стефанов Куртев

Кандидати за общински съветници

1. Димитър Петков Михайлов
2. Генчо Христов Георгиев
3. Боянка Господинова Стоянова
4. Злати Христов Христов
5. Иван Петков Тутов
6. Тихомира Зоривкова Запрянова – Петкова
7. Диана Станилова Николова
8. Мария Петрова Кисьова
9. Михаил Николов Атанасов
10. Жеко Христов Георгиев
11. Диана Тодорова Калайджиева
12. Пенчо Тончев Георгиев
13. Марияна Кръстева Георгиева
14. Борислав Николаев Бончев
15. Запрян Стефанов Куртев

 

№ 19 ПП Политическо движение Евророма

Кандидатитза общински съветници

1.    Чакър Колев Дормушев
2.    Андрей Илиев Костов
3.    Господин Иванов Господинов
4.    Койчо Ташев Койчев
5.    Александър Диманов Цанков
6.    Кънчо Колев Йорданов
7.    Димитър Бориславов Стефанов
8.    Петко Илиев Михайлов
9.    Митьо Руменов Димитров
10. Златина Георгиева Симеонова
11. Тодор Господинов Илиев
12. Данчо Балев Колев

 

№20 ПП Движение 21

Кандидати за общински съветници 

1. Вилияна Георгиева Вичева
2. Красимир Зарков Панайотов
3. Славянка Христова Христова
4. Генади Станчев Ганчев
5. Татяна Петкова Костадинова
6. Светослав Динев Марков
7. Цвета Николова Иванова
8. Иван Василев Иванов
9. Гергана Вълкова Петкова
10. Александър Антонов Динев
11. Йовка Иванова Михалева
12. Илиян Стефанов Илиев
13.Стефан Йонков Йорданов

 

№21 Партия Движение за права и свободи

Кандидати за общински съветници 

1. Тунджай Рамадан Йозтюрк
2. Хасан Мехмед Ахмед
3. Атанас Асенов Атанасов
4. Стефко Михайлов Борисов
5. Вахдет Асанов Мехмедов
6. Мариета Желева Германова
7. Асен Славов Кръстев
8. Руси Русев Христов
9. Иван Василев Недялков
10. Ваньо Иванов Стефанов
11. Иван Енев Костадинов
12. Илия Недялков Христов
13. Георги Господинов Минчев
14. Михаил Митков Борисов
15. Марин Ганчев Маринов
16. Мехмед Неджми  Зейнел

 Кандидати за кметове на кметства

1. Иван Енев Костадинов – за с. Калитиново;
2. Иван Асенов Кръстев – за с. Хан Аспарухово

 

№ 22 Коалиция Гражданска листа

Кандидати за общински съветници

1. Дамян Желязков Георгиев
2. Мина Тенчева Николова -  Ангелова
3. Евгени Манолов Милушев
4. Светлана Стефанова Георгиева
5. Желязко Динков Динев
6. Николай Георгиев Христов
7. Ивайло Красимиров Георгиев
8. Мирослава Стефанова Максимчук
9. Андрей Димитров Атанасов

 

№23 Местна коалиция ИСТИНАТА ЗА СТАРА ЗАГОРА

Кандидати за общински съветници 

1. Янко Георгиев Янков
2. Ивелина Красимирова Желязкова
3. Ивета Валентинова Лазарова
4. Мила Недялкова Минкова
5. Зорница Радославова Райчева
6. Мартин Александров Христов
7. Анита Павлова Митева
8. Ганка Василева Добрева
9. Живко Николаев Петков
10 .Мария Стефанова Бонева
11. Антоанина Василева Димитрова
12. Таня Кирова Мангърова-Михайлова
13. Биляна Иванова Стоянова
14. Динко Славчев Славов
15. Венцислав Петров Солункин
16. Стела Николаева Колева
17. Анелия Петкова Кирилова
18. Живко Драгов Драголов
19. Пепа Вълчева Данева
20. Димитър Стойчев Матев
21. Илия Илианов Илиев
22. Даниел Веселинов Йорданов
23. Денчо Симеонов Денчев
24. Михаил Кръстев Драгнев
25. Екатерина Вълкова Донева
26. Борислав Христов Банчев
27. Теодора Руменова Димитрова
28. Павел Атанасов Павлов
29. Никола Славов Христов
30. Десислава Божидарова Бурдева
31. Венцислав Янчев Вълчев
32. Боян Георгиев  Рахов
33. Кристина Миткова Койчева
34. Ивайло Огнянов Аспарухов
35. Пламен  Илчев Запрянов
36. Галя  Венциславова Тенева
37. Иван Петев Запрянов
38. Петя Василева Димова
39. Ива Симеонова Димитрова
40. Анна  Гълъбинова Желева
41. Станислав Запрянов Стоянов
42. Ивайло Стойчев Иванов
43. Мария Георгиева Иванова
44. Сотир Димитров Булеваров
45. Гергана Костадинова Георгиева
46. Кирьо Николов Кирев
47. Жеко Недев Желев
48. Иванка Тончева Атанасова
49. Димитър Павлов Павлов
50. Георги  Христов Неделчев
51. Георги Атанасов Георгиев

Кандидати за кметове на кметства

1. Георги Христов Неделчев – за с. Хрищени;
2. Иванка Тончева Атанасова – за с. Горно Ботево;
3. Гергана Костадинова Георгиева – за с. Хан Аспарухово;
4. Димитър Павлов Павлов – за с. Дълбоки;
5. Жеко Недев Желев – за с. Ракитница;
6. Кирьо Николов Кирев – за с. Кирилово;
7. Георги Атанасов Георгиев – за с. Плоска Могила 

 

№24 Партия ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Кандидат за кмет наобщина Стара Загора-Антон Димов Андонов

Кандидати за общински съветници 

  1. Антон Димов  Андонов
  2. Николинка Иванова Горова
  3. Красимир Симеонов Червилов
  4. Николина Атанасова Николова
  5. Павел Иванов Петров
  6. Антон Стойчев Тонев
  7. Борис Йорданов Тасков
  8. Диана Иванова Искрева-Идиго
  9. Маир Исак Сиди
  10. Никола Трайков Димитров
  11. Никола Иванов Пеев
  12. Десислава Славова Славова
  13. Стефан Петров Моцов
  14. Нивелин Славчев Дончев
  15. Живко Донков Гочев
  16. Боряна Иванова Колева
  17. Желязко Георгиев Гърланов
  18. Иван Желязков Иванов
  19. Алън Стефанов Куртев
  20. Стойчо Митев Стойчев
  21. Марио Минев Цветков
  22. Таня Иванова Славова
  23. Георги Атанасова Стойчев
  24. Митко Жеков Кючуков
  25. Господин Иванов Николова
  26. Емил Господинов Тенев
  27. Владимир Владимиров Генов
  28. Иван Янков Иванов
  29. Антония Иванова Тoнчева
  30. Сотир Китанов Китанов
  31. Яница Грудева Грудева
  32. Дарена Николова Бонева
  33. Димитър Минчев Митев
  34. Даниел Георгиев Драголов

 Кандидати за кметове на населени места

1. Дарена Николова Бонева – за с. Хан Аспарухово;
2. Иван Янков Иванов – за с. Калитиново;
3. Сотир Китанов Китанов – за с. Оряховица;
4. Владимир Владимиров Генов – за с. Братя Кунчеви;
5. Иван Желязков Иванов – за с. Християново;

 

№ 25 ПП Зелена партия

Кандидати за общински съветници

1. Банко Иванов Танев
2. Стефка Георгиева Танева 

 

№ 26 Партия НОВА АЛТЕРНАТИВА

Кандидати за общински съветници

1. Красимира Христова Михайлова
2. Стоян Петров Стоянов
3. Мариана Христова Христова
4. Георги Георгиев Енчев
5. Иван Георгиев Иванов
6. Красимира Вълева Петкова
7. Димитър Бойков Бойчев
8. Наталия Митева Христова
9. Искрен Георгиев Петков
10. Надежда Петкова Митрушева
11. Горчо Велев Велев
12. Ренета Николаева Колева
13. Стоян Минчев Динев
14. Петър Владимиров Петров

Кандидат за кмет на населено място

1. Иван Георгиев Иванов – за с. Памукчии

 

№27 ПП Нова Сила

Кандидати за общински съветници 

1. Тихомир Динев Томов
2. Митко Господинов Трайков
3. Маргарит Велчев Тонев
4. Димитър Славов Бахчеванов
5. Янаки Тонев Павлов
6. Динчо Илиев Дюлгеров
7. Живко Тенев Кръстев
8. Николай Георгиев Лазаров
9. Георги Ангелов Георгиев
10. Деньо Минев Денев 

 

№ 28 Движение за радикална промяна Българската пролет

Кандидат за кмет на община Стара Загора-Николай Марков Василев

Кандидати за общински съветници

1.     Николай Марков Василев
2.     Красимир Марков Ганчев
3.     Николай Кръстев Комитов
4.     Петя Вълева Димитрова
5.     Пенка Славова Георгиева
6.     Ирина Николаева Колева
7.     Даниел Станиславов Проданов
8.     Галина Иванова Господинова
9.     Диана Денева Манева
10.  Павел Василев Александров

 

№29 ПП Атака

Кандидат за кмет на община Стара Загора- Михаил Петров Михайлов

Кандидати за общински съветници

1. Михаил Петров Михайлов
2. Георги Петков Георгиев
3. Радка Германова Михайлова
4. Мартин Динков Ранчев
5. Йонко Станев Димов
6. Пламен Неделчев Бахов
7. Димитър Господинов Димитров
8. Мария Иванова Пехливанска
9. Живко Господинов Желев
10. Георги Димитров Георгиев
11. Тихомир Тончев Колев
12. Светослав Вълчев Димитров
13. Иван Георгиев Иванов
14. Нели Стоянова Митева
15. Иванка Георгиева Ганева
16. Тони Цеков Цеков
17. Кольо Игнатов Колев
18. Драгостин Димов Драгиев
19. Тодор Игнатов Бойчев
20. Марин Петков Иванов
21. Дечо Куманов Дечев
22. Димо Славов Славов
23. Драгомир Георгиев Драганов
24. Димо Стоянов Димов
25.Сергей Тенев Димов
26.Мария Димитрова Иванова

Кандидат за кмет на кметство

1. Георги Димитров Георгиев – за с. Могила

 

№30 ПП Партия на Зелените

Кандидати за общински съветници

1. Геновева  Василева Христакева
2. Ангел Тодоров Чорбаджииски
3. Динко Петков Господинов

Кандидати за кметове на кметства

1. Геновева Василева Христакева - за с. Старозагорски бани

 

№31 Местна коалиция СОЛИДАРНОСТ – ЩИТ

Кандидати за общински съветници 

1. Александър Крачолов Иванов
2. Васил Панайотов Генчев
3. Мехмед Смаил Юсеин
4. Господин Панчев Господинов
5. Митьо Васков Митев
6. Жеко Йорданов Бабачев
7. Асен Асенов Янков
8. Димитър Огнянов Ангелов
9. Йордан Асенов Йорданов
10. Йордан Димитров Йорданов
11. Йордан Маринов Йорданов

Кандидати за кметове на кметства

1. Йордан Маринов Йорданов - за с. Калитиново
2. Йордан Димитров Йорданов – за с. Дълбоки
3. Асен  Асенов Янков – за с. Еленино

 

№32 ПП Социалистическа партия Български път

Кандидати за общински съветници 

1. Антон  Тихомиров Николов
2. Румен Славчев Йорданов
3. Пламен Господинов Карафизиев
4. Георги Ганчев Иванов
5. Моника Господинова Господинова
6. Иван Тодоров Тодоров
7. Таня Иванова Иванова
8. Таньо Енев Танев
9. Светлозар Сяров Сяров
10. Натанаил Николов Раичков
11. Божидар  Митков  Тодовичин
12. Калоян Свиленов Бинев

 

№33 КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК 

Кандидат за кмет-Димитър Здравков Чорбаджиев 

Кандидати за общински съветници 

1. Румен Стефанов  Димитров
2. Димитър  Здравков Чорбаджиев
3. Румен Колев  Ройдев
4. Милко Стаматов  Чанков
5. Петя Георгиева  Димитрова
6. Петя Георгиева  Арнаудова
7. Николай Иванов  Овчаров
8. Станимир Денчев  Трошев
9. Ваня Константинова  Буюклиева
10. Ваня Русева  Дионисиева
11. Иван Ганчев Иванов
12. Мартин Петков  Бойчев
13. Слънчезар Цанков  Христов
14. Благовеста Христова  Шинева
15. Георги Павлов  Димитров
16. Росица Господинова  Танева
17. Ивелина Иванова  Илиева
18. Данаил Ненчев Ненчев
19. Иван Дойчев  Вълчев
20. Васил Димитров  Николов
21. Костадин Пенчев  Пенчев
22. Ивелина Павлова  Кочмарова
23. Мария Митков  Христова
24. Ирина Фраткова  Фратева-Топалова
25. Ивелина Наскова  Кедикова
26. Юсни Мемиш  Ибрям
27. Нели Пеева  Дакова
28. Иван Бенчев  Тенев
29. Десислава Тенчева Влашева
30. Димитър Маринов  Стаматов
31. Енчо Иванов Македонски
32. Таня Стоянова  Георгиева
33. Петър Иванов  Петров
34. Богдана Йорданова  Камбурова
35. Калоян Петров  Петров

Кандидати за кметове на кметства

1. Ивелина Стоянова   Иванова   – за с. Колена
2. Стоян Колев  Трифонов   – за с. Змейово
3. Диян Иванов  Ганчев   – за с. Подслон
4. Руска Николова  Иванова – за с.  Плоска Могила
5. Стоил Ганчев  Ганчев   – за с.  Петрово
6. Коста Генчев  Костов – за с. Ракитница
7. Живка Ганчева  Жекова  – за с. Самуилово
8. Енчо Иванов  Македонски – за с. Горно Ботево
9. Огнян Анев  Огнянов – за с. Хан Апарухово
10. Станимир Стойнов  Стойчев – за с. Бъдеще
11. Недка Георгиева  Йовчева – за с. Стрелец
12. Красимир Горчев  Кирилов – за с. Загоре 

  

 

 

 

 

 

 

 
Търсенето се извършва в този и в още няколко сайта. Резултатите са от базата данни на Google.bg
 
 

Проекти на ТПП - Стара Загора

Enterprise Europe Network

Европейско сътрудничество за европейски просперитет - обмен на добри практики за развитие на ВЕИ

CHANGE - интелигентно използване на енергията

ECREIN - екоиновации и инвестиции в екологични дейности

Law2B - обучение на мениджъри за участие в бизнес преговори

Фестивал на виното и културното наследство Августиада

ERASMUS за млади предприемачи

 
© 2000 - 2019 | Търговско-промишлена палата - Стара Загора | Собственост, права и условия за ползване |