Избори 2011 Кандидати за кметове на кметства (села) в община Стара Загора

Кандидати за кметове на кметства (села) в община Стара Загора

Сряда, 28 септември 2011 г., 13:34
Размер на буквите

Село Кирилово
1. Станимира Калинова Маринова – независим кандидат за кмет издигната от ИК
2. Господин Желев Димов - независим кандидат за кмет издигнат от ИК
3. ПП Български социалдемократи – кандидат Кирьо Николов Кирев
4. Коалиция Съюз Стара Загора – кандидат Красимира Тодорова
5. ПП Нова сила – кандидат Димо Бойчев Атанасов
6. Синята коалиция за Стара Загора – кандидат Николай Тенев Колев

Село Братя Кунчеви

1. Георги Петков Георгиев –издигнат от ИК
2. Коалиция Новата Стара Загора – кандидат Димитър Денев Димитров
3. ПП Комунистическа партия на България – кандидат Слави Петров Славов
4. ПП Национално движение единство – кандидат Йордан Колев Георгиев

Село Богомилово
1. Мария Нанева Димитрова - Прошенска – издигната от ИК
2. Коалиция Съюз Стара Загора – кандидат Божидар Ненов Ненов
3. ПП ГЕРБ – кандидат Петър Василев Колев
4. ПП Атака – кандидат Маргарита Енчева Монева

Село Горно Ботево
1. ПП Нова сила – кандидат Георги Неделчев Георгиев
2. Коалиция Съюз Стара Загора – кандидат Йовчо Димитров Йовчев
3. ПП ГЕРБ – кандидат Гергана Маринова Георгиева-Вълчева
4. ПП БСП – кандидат Иванка Тончева Атанасова

Село Дълбоки
1. Коалиция Новата Стара Загора – кандидат Димитър Павлов Павлов
2. Коалиция Съюз Стара Загора – кандидат Бальо Димов Иванов
3. ПП Нова сила – кандидат Христо Кънев Павлов
4. ПП ГЕРБ – кандидат Марко Христов Терзиев
5. ПП Атака – кандидат Неделчо Тодоров Папазчев
6. Синята коалиция за Стара Загора – кандидат Тянка Стойчева Тенева-Атанасова

Село Еленино
1. Съби Иванов Димов –издигнат от ИК

Село Загоре
1. Коалиция Новата Стара Загора – кандидат Димитър Димитров Кангалов
2. Коалиция Съюз Стара Загора – кандидат Николай Тенев Динев
3. ПП ГЕРБ – кандидат Стефка Илиева Христова
4. ПП БСП – кандидат Кольо Стоянов Динев

Село Змейово
1. Стоян Колев Трифонов – независим кандидат за кмет, издигнат от ИК
2. ПП Нова сила – кандидат Димитър Георгиев Димитров
3. ПП БСП – кандидат Руси Тодоров Русинов
4. ПП ВМРО - Българско национално движение – кандидат Никола Иванов Пеев
5. ПП Земеделски съюз Александър Стамболийски – кандидат Дечко Иванов Колев

Село Калояновец
1. Коалиция Новата Стара Загора – кандидат Минака Петкова Янкова
2. ПП ДРОМ – кандидат Милен Вълев Митев
3. Коалиция Съюз Стара Загора – кандидат Милена Генчева Монева
4. Коалиция Единен народен фронт – кандидат Милчо Господинов Милев
5. ПП ГЕРБ – кандидат Танка Ганева Нейкова
6. ПП Вяра, Морал, Родолюбие, Отговорност - национален идеал за единство – кандидат Тончо Димитров Карамихов
7. ПП БСП – кандидат Румяна Ганчева Башлийска
8. ПП ВМРО - Българско национално движение - кандидат Добри Ганчев Добрев

Село Калитиново
1. Коалиция Новата Стара Загора - кандидат Иван Енев Костадинов
2. Коалиция Съюз Стара Загора - кандидат Деньо Желязков Динев
3. ПП Национално движение единство кандидат Николай Валериев Николов
4. ПП ГЕРБ кандидат Недялко Димитров Илиев
5. ПП БСП кандидат Николай Койчев Койчев
6. ПП ВМРО-БНД кандидат Иван Янков Иванов

Село Маджерито
1. Грозданка Тонева Димова - независим кандидат за кмет издигната от ИК

Село Могила
1. Местна Коалиция Съюз Стара Загора – кандидат Кирил Вълчев Кирчев
2. ПП ГЕРБ кандидат Минчо Манев Василев
3. ПП Вяра, Морал, Родолюбие, Отговорност - национален идеал за единство - кандидат Иван Ненов Иванов
4. ПП Атака - кандидат Гинка Димитрова Колева
5. ПП БСП - кандидат Радка Иванова Иванова

Село Оряховица
1. Коалиция Съюз Стара Загора - кандидат Бистра Димитрова Пашова
2. ПП ГЕРБ - кандидат Атанас Проданов Вапцаров

Село Преславен
1. Митьо Митев Митев - независим кандидат за кмет издигнат от ИК
2. Синята коалиция за Стара Загора - кандидат Иван Петков Иванов
3. ПП РЗС - кандидат Георги Колев Колев

Село Ракитница
1. Коалиция „Съюз Стара Загора - кандидат Недялка Тотева Киркова
2. Коалиция Единен народен фронт - кандидат Христо Митев Петров
3. ПП ГЕРБ - кандидат Мариета Рафинова Аврамова – Запрянова
4. ПП БСП - кандидат Величка Атанасова Неделчева

Село Хан Аспарухово
1. Коалиция Новата Стара Загора - кандидат Иван Димитров Илчев
2. ПП ГЕРБ - кандидат Митьо Георгиев Куманов
3. ПП БСП - кандидат Гергана Костадинова Георгиева
4. ПП ДПС- кандидат Златина Колева Алексиева

Село Хрищени
1. Радка Цветкова Желева – независим кандидат за кмет издигната от ИК
2. Коалиция Новата Стара Загора - кандидат Данчо Илиев Иванов
3. Коалиция Съюз Стара Загора - кандидат Георги Христов Неделчев

 

 
Търсенето се извършва в този и в още няколко сайта. Резултатите са от базата данни на Google.bg

Проекти на ТПП - Стара Загора

Enterprise Europe Network

Европейско сътрудничество за европейски просперитет - обмен на добри практики за развитие на ВЕИ

CHANGE - интелигентно използване на енергията

ECREIN - екоиновации и инвестиции в екологични дейности

Law2B - обучение на мениджъри за участие в бизнес преговори

Фестивал на виното и културното наследство Августиада

ERASMUS за млади предприемачи

 
© 2000 - 2015 | Търговско-промишлена палата - Стара Загора | Собственост, права и условия за ползване |