Google Translate

English Francais Espanol Deutsch Greek Romana Русский

Потърсете отговора

Последната информация е добавена в сайта на
15.05.2008 г. в 21 ч. и 04 мин.
eXTReMe Tracker

Благотворителен тенис хепънинг с участието на сестри Мануела, Катерина и Магдалена Малееви Печат
петък, 09 май 2008 / Прочетено 362 пъти
На 6 и 7 юни 2008 г. в Стара Загора на Общински тенис комплекс в парк Аязмото, ще се провее благотворителен тенис хепънинг с участието на сестри Мануела, Катерина и Магдалена Малееви (повече информация за тях). Събитието се осъществява от Фондация „Обществен дарителски фонд – Стара Загора и от сестри Малееви.
Предварителната програма на събитието:

6 юни - „ Арт комплекс” Стара Загора

19 00 Благотворителен коктейл и търг. Ще се проведе в ресторанта на комплекса. В него ще бъдат включени спортни аксесоари и предмети със „спортно-историческа” стойност, предоставени от фамилия Малееви.
Входът за Благотворителния коктейл и търга ще бъде с куверти на стойност 50 лв., които могат да се получат от организаторите.

7 юни – Общински тенис комплекс Стара Загора

9 00 Благотворителен национален тенис турнир по двойки, организиран от тенис клуб „Августа Траяна” – Стара Загора. В него ще участват представители на тенис клубове от страната. В турнира ще бъде излъчена двойката, която получава правото да играе срещу сестри Малееви. Заявки за участие се приемат на e-mail: Този E-mail адрес е защитен от спам ботове, трябва Javascript поддръжка, за да го видите или на тел. 042/ 602155.

Такса участие 50 лв. на двойка.

7 юни – Общински тенис комплекс Стара Загора

9 00 – 12 00 – Демонстрационен детски тенис полуден. По време на събитието деца от Стара Загора ще имат възможност да се докоснат до магията на най-успелите българки в световния тенис.

16 00 – 19 00 – Демонстрационен спектакъл за възрастни. В него 12 тенисисти (мъже и жени от цялата страна) ще имат възможност да играят със световните легенди. Ще бъдат изиграни:

  • 5 тайбрека по двойки, като във всяка двойка ще участва една от сестрите и един от спечелилите чрез Благотворителен търг правото да играят. Търгът ще се проведе по време на Благотворителния коктейл на 6 юни между подалите заявка за участие.
  • Един тайбрек по двойки между две от сестрите срещу двойката, излъчена от Благотворителния национален тенис турнир по двойки, организиран от тенис клуб „Августа Траяна” – Стара Загора.
  • Демонстрационен тенис мач между сестри Малееви

Входът за демонстрационния спектакъл е свободен.

Може да ни подкрепите като:

  • Направите директни дарения по сметката на

Фондация «Обществен дарителски Фонд – Стара Загора» в лева:

BG 53 FINV 9150 5201 1586 69

банков код: FINVBGSF

Първа инвестиционна банка - клон Стара Загора

  • Спонсорирате събитието, срещу което ще бъдете включени в информационните материали на проявата и ще получите право да поставите своя реклама на тенис кортовете
  • Откупите куверти за Благотворителния коктейл
  • Откупите предмети на търга
  • Станете медийни партньори

Събраните средства по време на събитието ще бъдат разходвани за следните каузи:

  • Лечение на деца с увреждания (70%)

По инициатива на Мануела Малеева и с подкрепа на Швейцарската фондация “ Swissclinical ” ще стартира проект за лечение на български деца с ортопедични заболявания. Швейцарски лекари доброволци, съвместно с екип от български специалисти, ще извършват ортопедични операции на деца в Стара Загора. Изключително важни в случая са следоперативните грижи, които ще се осъществяват от български специалисти. Средствата са необходими, както за операциите и следоперативните грижи, така и за изграждане и оборудване на ортопедичен медицински център в Стара Загора. Този проект ще допринесе и за усвояване на опит и добри швейцарски медицински практики от български медици.

  • Залесяване на опожарените гори в Старозагорския регион, в рамките на кампанията „ДА СПАСИМ ГОРАТА!” (20%)

До момента в кампанията са осигурени средства за възстановяване на над 100 дка гора. За кампанията и старта на залесяването можете да получите информация от: www.fund-sz.org, www.go-starazagora.org, www.gorichka.bg.

Всеки може да се включи допълнително с дарения или доброволчески труд.

Освен от местните партньори, кампанията се подкрепя от интернет сайта www.gorichka .bg , който е иницииран от Магдалена Малеева.

  • Развитие на детския тенис в Стара Загора (10%).

Средствата ще се използват по предложена програма от Тенис клуб „Августа Траяна”

Събитието се реализира от: Фондация „Обществен дарителски фонд – Стара Загора”, сестрите Мануела, Катерина и Магдалена Малееви

Със съдействието на: Областна управа – Стара Загора, Община Стара Загора, Търговско-промишлена палата – Стара Загора, Сдружение „Гражданско обединение – Стара Загора”, Тенис клуб „Августа Траяна”, Общински тенис комплекс, „Арт комплекс”, Стара Загора http://arthotel-stz.com и с подкрепата на още много организации, фирми и граждани.

Спонсори – организаторите очакват предложения.

Регионални медийни партньори: Икономически интернет портал на Старозагорски регион www.chambersz.com , ТВ Стара Загора, ТВ 7 - Стара Загора, Радио - Стара Загора, Дарик радио, в-к Национална бизнес поща, в-к „Старозагорски новини”, в-к „7 дни Стара Загора”.

Национални медийни партньори – организаторите очакват предложения.

Актуална информация може да намерите на интернет сайта за събитието www.charity-tennis.info

Заявки за спонсорство и медийно партньорство, за участие в благотворителния търг и благотворителния тенис турнир, както и допълнителни въпроси можете да отправяте на e - mail Този E-mail адрес е защитен от спам ботове, трябва Javascript поддръжка, за да го видите , или на тел. 042/ 602155 - Даниела Димова, изп. директор на Фондация „Обществен дарителски фонд” – Стара Загора.


Икономически портал на регион Стара Загора
 
< Предишен   Следващ >

Последните новини (извън заглавната страница)


Водещите икономически новини от деня

1.195981 .